You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
OSTMISE JUHEND
 
Toodete valimine

Ostmise alustamiseks tuleb esmalt selgeks teha mõningad parameetrid mille järgi endale toodet valima hakata. Rehvide puhul tuleks alustada sõiduki rehvi tüübist, seejärel rehvi mõõdud: laius, kõrgus, diameeter soovi korral ka tootja. Kui need toimingud tehtud saab hakata kaupa valima. Siin õpetussõnu jagama ei hakkaks kuna laiast tootevalikust leiab kindlasti igaüks endale meelepärase. Kui rehvid välja valitud tuleb nad saata ostukorvi klikates vastava nupukese peale. Ostukorvis on võimalik valida endale sobiv kogus või siis ka tellimus tühistada.

 

Maksmine ja transport

Kauba eest maksmisel on erinevaid võimalusi. Saab tasuda kohe pangalingi kaudu mis on kindlasti kõige mugavam viis. Kui soovite osta järelmaksuga, siis suunab keskkond Teid täitma lepingu jaoks vajaliku infot. Kui soovite arvet meilile, siis on võimalik tellida ka ülekande arve. Sellisel juhul tellime kauba peale arve tasumist.

Kauba transport toimub erinevate kullerfirmadega koostöös. Tarneaeg on märgitud iga toote juurde eraldi, sest see võib erineda ja on sõltuv erinevatest hankijatest. Kui kaupa ei ole võimalik tarnida ettenähtud aja jooksul võtame Teiega ise ühendust ja lepime kokku uue tarneaja.


Loe kasutustingimusi
 

Teie Rehvipunkt OÜ.

©  All Rights Reserved Rehvipunkt OÜ